REHABILITACJA

Rehabilitacja w Toruniu dla ludzi, którzy nie mają czasu na nieskuteczne terapie. Doświadczony zespół fizjoterapeutów przeprowadzi pacjenta i stopniowo przywróci sprawność fizyczną.

Jak możesz zarejestrować się na rehabilitację w Toruniu?

Rehabilitacja w Toruniu - najważniejsze informacje

Centrum Medyczne Medicor oferuje kompleksowe usługi rehabilitacji w Toruniu. Rehabilitacja dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, dzięki czemu możliwe jest szybkie odzyskanie sprawności fizycznej. Oferujemy rehabilitację po operacji, wypadku lub udarze mózgu, ale także skutecznie pomagamy pacjentom z bólem kręgosłupa, po złamaniach, skręceniach, czy cierpiących na ostrogą piętową. Doświadczona i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu sprawi, że rehabilitacja będzie skuteczna i przebiegnie w komfortowej atmosferze.

Dlaczego warto skorzystać z rehabilitacji w naszym Centrum?

  • Możesz wybrać dogodną dla siebie lokalizację, ponieważ posiadamy dwie placówki rehabilitacji na terenie Torunia. Zapraszamy na ul. Olsztyńską 18B lub na ul. Broniewskiego 19/1 w Toruniu.
  • Oferujemy kompleksowe zabiegi rehabilitacji w Toruniu, w naszej ofercie znajdziesz: masaż leczniczy i limfatyczny, krioterapię miejscową, laseroterapię, ultradźwięki, magnetoterapię, elektroterapię, terapię metodami PNF oraz NDT Bobath, naświetlanie, oklejanie plastrami kinesiotaping oraz wiele innych.
  • Fizjoterapia może być wykonywana nieodpłatnie w ramach NFZ, ale oferujemy również usługi rehabilitacji prywatnie dla pacjentów, którzy nie mogą pozwolić sobie na oczekiwanie w kolejce.
MEDICOR_Toruń

Proces rehabilitacji

Umówienie wizyty

Umów wizytę osobiście, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Jeżeli wizyta jest w ramach NFZ pamiętaj, żeby dostarczyć skierowanie lekarskie w terminie 2 tygodni od momentu rejestracji.

Rehabilitacja

Fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad, a następnie stworzy indywidualny plan rehabilitacji. Rozpocznie się właściwy proces rehabilitacji, który potrwa najczęściej dwa tygodnie (10 spotkań).

Efekty terapii

Stopniowy, regularny wzrost sprawności fizycznej pacjenta, zmniejszenie bądź całkowite pozbycie się bólu, poprawa samopoczucia oraz komfortu życia. Dalsze zalecenia.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza poniżej

Na zapytanie odpowiemy maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Zobacz nasze inne usługi

Sprawdź aktualne ceny

Chcesz skorzystać z naszej oferty?