fbpx
REHABILITACJA

Rehabilitacja w Toruniu dla ludzi, którzy nie mają czasu na nieskuteczne terapie. Doświadczony zespół fizjoterapeutów przeprowadzi pacjenta i stopniowo przywróci sprawność fizyczną.

Rehabilitacja w Toruniu - najważniejsze informacje

Centrum Medyczne Medicor oferuje kompleksowe usługi rehabilitacji w Toruniu. Rehabilitacja dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, dzięki czemu możliwe jest szybkie odzyskanie sprawności fizycznej. Oferujemy rehabilitację po operacji, wypadku lub udarze mózgu, ale także skutecznie pomagamy pacjentom z bólem kręgosłupa, po złamaniach, skręceniach, czy cierpiących na ostrogą piętową. Doświadczona i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu sprawi, że rehabilitacja będzie skuteczna i przebiegnie w komfortowej atmosferze.

  • Świadczymy usługi rehabilitacji ambulatoryjnej (ul. Olsztyńska 18B, 87-100 Toruń) oraz rehabilitacji domowej (Na terenie całego miasta Toruń oraz wybranych miejscowości w Powiecie toruńskim).
  • Oferujemy kompleksowe zabiegi rehabilitacji w Toruniu, w naszej ofercie znajdziesz: masaż leczniczy i limfatyczny, krioterapię miejscową, laseroterapię, ultradźwięki, magnetoterapię, elektroterapię, terapię metodami PNF oraz NDT Bobath, naświetlanie, oklejanie plastrami kinesiotaping oraz wiele innych.
  • Fizjoterapia może być wykonywana nieodpłatnie w ramach NFZ, oferujemy również usługi rehabilitacji prywatnie ze szczególnym uwzględnieniem preferencyjnych warunków dla emerytów i rencistów.

Jak skorzystać z rehabilitacji?

Aby skorzystać z rehabilitacji w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia należy  posiadać skierowanie na rehabilitację od lekarza (uwaga, skierowanie jest ważne jedynie 30 dni od momentu wystawienia). Następnie należy umówić się na wizytę poprzez osobiste przyjście do placówki (ul. Olsztyńska 18B, 87-100 Toruń), telefonicznie, bądź przez formularz kontaktowy na tej stronie. Skierowanie należy dostarczyć terminie 14 dni od rejestracji wizyty.

Podejmij skuteczną walkę z bólem i zdecyduj się na rehabilitację w Centrum Medycznym Medicor w Toruniu. Wykwalifikowany personel zapewni fachową opiekę i zagwarantuje dostęp do szerokiej oferty zabiegów.

Fizjoterapeuci z Centrum Medycznego Medicor przeprowadzą wywiad, następnie przedstawią dostosowany do stanu zdrowia indywidualny plan terapii oraz pomogą zacząć i przejść cały proces rehabilitacji.

rehabilitacja indywidualna toruń

Proces rehabilitacji

Skierowanie na rehabilitację

Osobista rejestracja w placówce bądź telefon do Centrum Medycznego Medicor w celu umówienia terminów rehabilitacji. Dostarczenie skierowania lekarskiego w terminie 2 tygodni od momentu rejestracji.

Rehabilitacja

Fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad, a następnie stworzy indywidualny plan rehabilitacji. Rozpocznie się właściwy proces rehabilitacji, który potrwa najczęściej dwa tygodnie (10 spotkań).

Efekty terapii

Stopniowy, regularny wzrost sprawności fizycznej pacjenta, zmniejszenie bądź całkowite pozbycie się bólu, poprawa samopoczucia oraz komfortu życia. Dalsze zalecenia.

Chciałbyś skorzystać z rehabilitacji w Toruniu? Zadzwoń do nas: 56 645 41 65

lub umów wizytę za pomocą formularza poniżej

Na zapytanie odpowiemy maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Zobacz nasze inne usługi

Sprawdź aktualne ceny

Chcesz skorzystać z naszej oferty?