fbpx
Rehabilitacja domowa w Toruniu

Rehabilitacja domowa w Toruniu

Czym jest rehabilitacja domowa?

Jedną z wielu usług oferowanych przez Centrum Medyczne Medicor jest rehabilitacja domowa w Toruniu. Dzięki niej pacjenci, którzy nie mogą dotrzeć bezpośrednio do przychodni lub gabinetów specjalistycznych, mają możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnych, wykwalifikowanych rehabilitantów oraz indywidualnie dostosowanej terapii, w której skład wchodzą m.in. takie zabiegi jak: masaż limfatyczny, masaż leczniczy, ćwiczenia ogólnousprawniające oraz terapia metodami specjalnymi.

  • Rehabilitacja domowa kierowana jest do pacjentów potrzebujących wsparcia fizjoterapeuty na terenie Torunia.
  • Rehabilitacja domowa może być wykonywana zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ (Narodowego Funduszu Zdrowia).
  • Rehabilitacja domowa dostępna jest nieodpłatnie i bez kolejki w ramach refundacji przewidzianych przez NFZ dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym. Aby skorzystać z ulgi należy przedstawić skierowanie od lekarza na rehabilitację domową oraz zaświadczenie o posiadanym znacznym stopniu niepełnosprawności.

Dlaczego warto skorzystać z rehabilitacji domowej?

Zabiegi wykonywane w domu niosą ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim ich pełne, indywidualne dostosowanie do potrzeb i sprawności pacjenta przekłada się na szybsze postępy i efekty, gdyż rekonwalescent i rehabilitant współpracują w tzw. systemie jeden na jeden. Przestrzeń domowa, znana i oswojona, wpływa również pozytywnie na samopoczucie i rozluźnienie, które podnoszą skuteczność masażu lub ćwiczeń, bezpośrednio przekładając się na bardziej efektywną walkę z bólem. Rehabilitacja domowa daje komfort, poczucie dobrze wykorzystanego czasu oraz bycia w centrum procesu leczniczego.

Szukasz maksymalnej oszczędności czasu, a może dolegliwości nie pozwalają Ci na dojazd do odpowiedniej placówki medycznej? Podejmij walkę z bólem i zdecyduj się na rehabilitację domową. Uciążliwy transport nie będzie już problemem, a wykwalifikowany personel zapewni fachową opiekę i dostęp do szerokiej oferty zabiegów.

Fizjoterapeuci z Centrum Medycznego Medicor przyjadą do Twojego domu na terenie miasta Torunia, przedstawią dostosowany do stanu zdrowia plan terapii oraz pomogą zacząć i przejść cały proces rehabilitacji. Zabiegi wykonywane w domu charakteryzują się najwyższą jakością i nie różnią od tych przeprowadzanych w placówce Centrum Medycznego.

Rehabilitacja w domu pacjenta

Proces leczenia

Skierowanie na rehabilitację w domu pacjenta

Osobista rejestracja w placówce bądź telefon do Centrum Medycznego Medicor w Toruniu w celu umówienia konkretnego terminu zabiegu. Dostarczenie skierowania lekarskiego.

Rehabilitacja w domu pacjenta

Dojazd do domu pacjenta na terenie miasta Toruń. Rozpoznanie dolegliwości, przedstawienie długoterminowego planu terapii, rozpoczęcie właściwego procesu rehabilitacji.

Efekty terapii

Stopniowy, regularny wzrost sprawności fizycznej pacjenta, zmniejszenie bądź całkowite pozbycie się bólu, poprawa samopoczucia i komfortu życia.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą rehabilitacji w Toruniu? Zadzwoń do nas: 56 645 41 65

lub skontaktuj się za pomocą formularza poniżej

Na zapytanie odpowiemy maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Zobacz nasze inne usługi

Sprawdź aktualne ceny

Chcesz skorzystać z naszej oferty?