Bezpłatne badanie wad postawy u dzieci!

Drodzy rodzice. Chcielibyśmy zaprosić uczniów toruńskich szkół podstawowych z klas I-III na bezpłatne badanie wad postawy. Na podstawie badania fizjoterapeuta zakwalifikuje dziecko na również bezpłatne zajęcia korekcyjne lub skieruje do poradni wad postawy. Liczba badań jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Badanie wad postawy oraz zajęcia korekcyjne odbędą się w naszej placówce przy ul. Broniewskiego 19/1 w Toruniu.

Dlaczego warto zbadać postawę dziecka?

Kręgosłup dziecka jest dziś narażony na wiele przeciążeń. Ciężkie plecaki, niewłaściwa postawa podczas siedzenia, mało ruchu wywołują szereg niekorzystnych zmian, a z czasem powodują ból pleców. Z tych powodów badanie wad postawy ma istotne znaczenie w procesie rozwojowym dziecka.

Jak zapisać dziecko na badanie?

Aby wziąć udział w programie należy wydrukować oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj. Następnie podpisany formularz należy dostarczyć do Centrum Medycznego Medicor przy ul. Broniewskiego 19/1 w Toruniu lub wysyłać na adres e-mail: kontakt@medicor-torun.pl. Program jest finansowany przez Gminę Miasta Toruń, uczestnik nie ponosi żadnych kosztów.

Koniec