Postawa to podstawa - rehabilitacja dla osob aktywnych zawodowo

Program „Postawa to podstawa” – dla osób dorosłych

Czym jest program ''Postawa to podstawa'' - dla osób dorosłych?

Osoby aktywne zawodowo narażone są na dolegliwości bólowe kręgosłupa. Czynności wykonywane przez nie podczas pracy powodują, że organizm staje się przemęczony i obciążony. Wiele z nich nie zwraca uwagi na postawę ciała, która bardzo często, zwłaszcza w sytuacjach stresowych, jest nieprawidłowa. W ramach programu „Postawa to podstawa” oferujemy bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne dla osób, którym potrzebna jest pomoc w łagodzeniu objawów oraz zwalczaniu przyczyn schorzeń kręgosłupa.

  • „Postawa to podstawa” to program zdrowotny, finansowany przez Urząd Miasta Torunia, którego realizatorem jest Centrum Medyczne Medicor.
  • Skierowany jest on do osób aktywnych zawodowo, zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa.
  • Zabiegi są bezpłatne i odbywają się w Centrum Medycznym Medicor przy ulicy Broniewskiego 19/1

Dlaczego warto skorzystać z programu?

Zabiegi rehabilitacyjne dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta, dzięki czemu skutecznie pomogą w walce z nawracającym bólem. Ponadto, przystępując do programu „Postawa to podstawa”, spędzisz czas w miłej, przyjaznej atmosferze, co przełoży się na zwiększenie ilości wydzielanych endorfin i poprawę samopoczucia.

Aby przystąpić do programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (kliknij i pobierz), a także dostarczyć zaświadczenie od lekarza POZ o występujących schorzeniach oraz o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia ćwiczeń. Ilość miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Potrzebne dokumenty można przynieść osobiście do jednego z oddziałów Centrum Medycznego Medicor przy ul. Olsztyńskiej 18 B lub Broniewskiego 19/1. Zgłoszenie można również wysłać pocztą tradycyjną na adres ul. Olsztyńska 18 B, 87-100 Toruń lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@medicor-torun.pl. Więcej informacji pod nr tel. 505 292 250

Jeśli jesteś osobą pracującą, mieszkającą w Toruniu i cierpisz na dolegliwości bólowe kręgosłupa, nie czekaj – zgłoś się do bezpłatnego programu „Postawa to podstawa”. Podczas rehabilitacji będziesz przebywać pod opieką wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Ćwicząc, dowiesz się również, w jaki sposób radzić sobie z bólem w warunkach domowych czy podczas pracy oraz jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności ruchowe, np. podnoszenie ciężkich przedmiotów lub pochylanie się.

Pilates toruń

Przebieg programu

Zgoda na udział w programie

Osobista rejestracja w placówce bądź wysłanie pocztą formularza zgłoszeniowego wraz z dokumentacją o schorzeniach i braku przeciwwskazań do ćwiczeń.

Przebieg programu

Rehabilitacja trwa dwa tygodnie, a zabiegi fizjoterapeutyczne dobierane są indywidualnie przez doświadczonego fizjoterapeutę.

Efekty programu

Dzięki zabiegom odczuwalny jest efekt zmniejszenia dolegliwości  bólowych kręgosłupa, a tym samym poprawa samopoczucia.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas: 56 645 41 65

lub skontaktuj się za pomocą formularza poniżej

Na zapytanie odpowiemy maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Zobacz nasze inne usługi

Sprawdź aktualne ceny

Chcesz skorzystać z naszej oferty?