Terapia czaszkowo-krzyżowa

W dzisiejszych czasach jesteśmy mocno narażeni na stres. Pędzimy naprzód zapominając o sobie, swoim zdrowiu i samopoczuciu. Współczesna fizjoterapia rozwija się bardzo mocno pod kątem psychosomatycznym.

Nowoczesne metody

Jedną z takich metod jest terapia czaszkowo- krzyżowa, zwana „oddechem życia”, która wykorzystuje holistyczne podejście do pacjenta zarówno w sferze bólu fizycznego jak również emocjonalnego.

Kto powinien skorzystać z terapii czaszkowo-krzyżowej?

Spotkanie z terapeutą będzie świetnym rozwiązaniem jeśli przeszedłeś traumę, ciężką sytuację, która blokuje cię w wielu płaszczyznach życia, cierpisz na migrenę, przeszedłeś COVID-19 i masz problemy z oddychaniem. To również potężna dawka relaksu, wyciszenia układu nerwowego dla tych, którzy nie radzą sobie ze stresem.

TCK nie ma ograniczeń wiekowych, stosuje się ją zarówno u dzieci jak i dorosłych. Zrób sobie lub komuś bliskiemu prezent i oderwij się na chwilę od codzienności. Pamiętaj, że „rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać” 😊

Terapia czaszkowo-krzyżowa w Centrum Medycznym Medicor w Toruniu

Nasi fizjoterapeuci ukończyli odpowiednie kursy, aby skutecznie pomagać pacjentom za pomocą terapii czaszkowo-krzyżowej. Terapia tą nowoczesną metodą jest dostępna w obu naszych placówkach (ul. Olsztyńska 18B oraz ul. Broniewskiego 19/1)

Kliknij w numer telefonu i zapytaj nas o więcej informacji 56 645 41 65!

Koniec