Dodatkowa lokalizacja Centrum Medycznego Medicor w Toruniu

Przy ulicy Broniewskiego 19/1 w Toruniu można już skorzystać z usług drugiego oddziału Centrum Medycznego Medicor. W świeżo wyremontowanej placówce na pacjentów czeka miejsce postojowe, bogata oferta zabiegów oraz przyjazny personel.

Bogata oferta usług

Centrum Medyczne Medicor posiada rozbudowaną ofertę zabiegów, mających na celu diagnostykę i leczenie wad postawy oraz dysfunkcji związanych z układem kostno-szkieletowo-mięśniowym różnego pochodzenia. Wykonujemy masaże oraz zabiegi rehabilitacyjne osób z problemami bólowymi i po urazach kończyn oraz kręgosłupa, udarach, operacjach oraz incydentach neurologicznych.

Innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny

W naszej nowej placówce oferujemy możliwość skorzystania z innowacyjnych technik leczniczych w przestronnych, estetycznych gabinetach. Wprowadziliśmy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, m.in. Levitas Pro do terapii w podwieszeniu, który oferuje dużo większy zakres ćwiczeń, a wkrótce pojawi się także platforma sensoryczna alfa, służąca do oceny równowagi, treningu i stabilizacji, co jest niezwykle przydatne w rehabilitacji sportowej, neurologicznej i ortopedycznej.

Specjalne metody leczenia i rehabilitacji

Szeroki zakres usług naszej placówki oferuje wiele metod leczenia i rehabilitacji, m.in. pinoterapię, jedną z najbardziej skutecznych technik terapii manualnej, wykorzystywanej w leczeniu dolegliwości bólowych oraz popularną metodę czaszkowo-krzyżową, stosowaną m.in. w rehabilitacji pocovidowej, przeznaczoną zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Stosujemy także chiropraktykę, usuwającą blokady ograniczające ruchomość i powodujące ból oraz zapobiegającą dalszemu rozwojowi zaburzeń mechanicznych układu mięśniowo- szkieletowego.

Szeroki zakres badań

Ponadto, wykonujemy szereg badań, mających na celu diagnostykę schorzeń i pomagających w dobraniu odpowiedniej metody leczenia. Zajmujemy się badaniem wad postaw dzieci i dorosłych, badaniem stóp za pomocą podoskopu, wykrywamy nieprawidłowości w postawie, sprawdzamy symetrię barków, łopatek, trójkątów tali, kolców biodrowych tylnych oraz kończyny dolnych w celu wykrycia koślawości lub szpotawości.

Umów wizytę już teraz!

56 645 41 65

Koniec